Artykuły fotograficzne

albumy, ramki, baterie, karty pamięci

Kategorie dostępnych artykułów

Ramki

W sprzedaży posiadamy ramki w formatach od 35 mm x 45 mm aż do 40 cm x 50 cm. Oferujemy produkty polskich marek jak Icar, Gedeon czy Poldom. Towar jest zróżnicowany kolorystycznie, ramki mogą być plastikowe, metalowe bądź klasyczne drewnianie. 

Albumy

Oferta obejmuje albumy na zdjęcia w formatach od 9×13 cm do 15×21 cm. Klejone, wkładane, foliowane, do ręcznego wklejania z czarnymi bądź białymi kartami. Największe z nich posiadają nawet 500 stron. Produkty polskich marek Gedeon, Poldom oraz inne.  

Baterie i akumulatory

Posiadamy dedykowane akumulatory do aparatów różnych producentów. Oferujemy szeroki wybór baterii różnego typu min. do aparatów analogowych, aparatów słuchowych, zegarków czy nawet pilotów samochodowych. 

Karty pamięci

Nośniki flash od Micro SD, SD oraz Compact Flash. Pojemność od 4 GB do 64 GB. Mamy również w ofercie pendrive różnych marek. 

Aparaty jednorazowe

Posiadamy aparaty różnych producentów, do zdjęć kolorowych oraz czarno-białych z ilością klatek od 27 do 39. Dostępne również sprzęty wodoodporne. 

Artykuły ciemniowe

Wywoływacze  i utrwalacze od Fomy, Kodaka i Ilforda. Papiery do ciemni w formatach od 9×13 do 30×40. Większe formaty możliwe na zamówienie. 

Instax / Polaroid

Posiadamy wkłady do aparatów natychmiastowych. Instax Mini, Square, Wide. Polaroid Color Spectra, Color 600 oraz czarno biały, SX-70 Color i czarno biały, PIF 300. 

Akcesoria fotograficzne

Zatyczki na obiektywy, rękawiczki fotograficzne, pokrowce na aparaty kompaktowe, ładowarki, środki czyszczące. 

Posiadamy przylepce oraz narożniki do klejenia zdjęć.

Może szukasz czegoś innego? Daj nam znać, zobaczymy co da się zrobić

Kontakt
Privacy Settings
Youtube
Consent to display content from Youtube
Vimeo
Consent to display content from Vimeo
Google Maps
Consent to display content from Google